Na fotbalisty Blanska čekal v pátek další přípravný zápas. Po čtvrteční vysoké výhře proti ligovému soupeři ze Zlínska (7:1) přivítali na Mlýnské celek FŠ Třebíč. První půle nabídla v omlazené sestavě vyrovnanou podívanou, ve které mělo Blansko mírnou převahu na míči a v množství šancí, skóre však otevřeli hosté ve 29. minutě. Do druhé půle naskočili zkušenější hráči, kteří však nedokázali najít recept na kompaktní obranu Třebíče v čele s velmi dobrým gólmanem. I přes územní převahu blanenských vyšly Třebíči dvě svižné akce, při kterých byl v odvážných výbězích gólman Kubica, avšak ani jednou neuspěl a Třebíč oba výběhy potrestala střelami do prázdné brány. Zápas tak skončil 3:0 z pohledu Třebíče. Blansko uzavře náročný trojlístek utkání ve třech dnech sobotním kláním proti Lanžhotu. Start zápasu je naplánován opět na Mlýnské od 13 hodin.

přátelské utkání , 9. února 2024, FK Blansko - FŠ Třebíč

FŠ Třebíč

Branky a asistence: 29. soupeř, 81. soupeř, 83. soupeř

Nešetřil - Feik, Němec, Šedivý, Gimsay, Psota, Porč, Jaroš, Foltýn, Novák, Ščučka