B l a n s k o - Okresní fotbalový svaz Blansko ve spolupráci s Kulturním střediskem města Blanska připravili společenský večer, v rámci kterého bude vyhlášena nejlepší fotbalistka a fotbalisté v různých věkových kategoriích, dále osobnost, trenér a rozhodčí za rok 2012.
Večer bude uvádět Petr Kubásek, který je sportovním redaktorem ČT. V programu vystoupí Jan Fanta, Adéla Grimová, dále taneční vystoupení a další. Ceny předají osobnosti sportovního, kulturního a politického života.

Všichni jsou srdečně jménem vedení OFS Blansko zváni na tuto akci. Vstup je zdarma. Změna programu vyhrazena. Videoreportáž z vyhlášení Fotbalisty OFS Blansko 2011 si můžete prohlédnout níže.

Čas konání: 18. 1. 2013 od 18:00 hod.
Místo konání: Kino Blansko
Vstupné: zdarma