B l a n s k o - Celkem 18 branek padlo v hokejovém utkání, které v sobotu společně se svými bývalými spoluhráči či kamarády odehráli fotbalisté FK APOS Blansko.
Hokejového klání se zúčastnilo aktivně celkem 21 hráčů.

Za tým A nastoupili:
Brankář: Martin Sehnal II
Obránci: Aleš Slanina, Marek Pernica, Radim Polák
Útočníci: Roman Šindelka, Jan Zich, Tomáš Antal, Ladislav Suchý, Marek Hudec, Jan Pšikal, Libor Klimeš
Kustod: Alexandr Malits ml.

Tým B tvořili:
Brankář: bratranec Dominika Haška „Jara“
Obránci: Martin Klimeš, Tomáš Rybář, Roman Študent
Útočníci: David Bednář, Radim Farník, Emil Zuzák (Bobby Hull), Martin Sehnal I, Filip Němec, Radim Přikryl
Trenéři: Karel Švancara a Radim Bubeníček

Tým A - Tým B 8:10
Kanadské bodování:
A tým: Marek Hudec (3+0), Roman Šindelka (2+1), Marek Pernica (1+1), Jan Pšikal (1+1), Libor Klimeš (1+0), Ladislav Suchý (0+1), Aleš Slanina (0+1)

B tým: Radim Přikryl (3+1), Roman Študent (2+1), Martin Sehnal I (2+1), David Bednář (2+0), Martin Klimeš (0+2), Filip Němec (1+0), Tomáš Rybář (0+1)

Statistiku +/- ovládl Emil Zuzák (+5 bodů)

První branku utkání vstřelil sice tým B ovšem pak zapnul tým A na vyšší rychlostní stupeň a chvíli dokonce vedl 6:2. Tým B však předvedl nevídaný obrat a otočil stav na 6:8. Tým A opět skóre dorovnal, závěrečné slovo patřilo týmu B, který nakonec vyhrál 10:8. Nutno přiznat, že ke kvalitnímu výkonu pomohla i slivovička od kustoda pana Malitse, díky které hráči předvedli heroické výkony. Nechyběla ani umělecká vložka v podání obránci Martina Klimeše, který při jednom obranném zákroku předvedl dokonce dvojitého axela. Bavili se však všichni, což bylo to nejdůležitější. Někteří hráči svými výkony zaujali skauty několika extraligových týmů, kteří seděli v ochozech blanenského stadionu. Uvidíme, přestupové okno končí až 31. ledna. Bohužel se nám vinou příliš vysokého tempa hry nepodařilo vyfotit kvalitní momentky ze hry, za což se omlouváme.