Pokračování jarní části F:NL je zde. Blansko, které v zimní přestávce notně obměnilo kádr včetně realizačního týmu, hostí Třinec, který vede legendární František Straka. Utkání, které začíná ve 14:30 bude možné sledovat prostřednictvím živého streamu.

Třinečtí fotbalisté nezahájili soutěž zcela ideálně, ale po změně trenéra, kdy Habance nahradil František Straka, tým ze Slezska zabral a v závěru soutěže dokázal vybojovat jedenáctou pozici. A to zejména díky posledním sedmi duelům, kdy ani jednou nepoznali příchuť porážky.

Blansko se v podzimní části s Třincem sice v soutěžním duelu nepotkali, ale v září využili oba kluby mezery v ligovém maratonu a sehráli přátelský duel. Ten ovládli hráči Třince a zvítězili 1:0.

Třinec přes zimní pauzu odehrál šest utkání, ze kterých vytěžil jednu výhru nad béčkem Žiliny. „Viděli jsme nějaké zápasy Třince, ale bude to těžké. Mají zkušené a šikovné hráče. Zápasy budou hodně vyrovnané a uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Chceme tři body, abychom odskočili,“ řekl před utkáním obránce Blanska Ondřej Sukup.

Blansko nečeká proti Třinci nic jednoduchého. Třinec určitě nebude chtít na půdě nováčka druhé ligy ztratit body, ale Blansko nedá kůži lacino. Tým Martina Pulpita bude chtít hned z kraje soutěže začít bojovat o udržení a právě proti Třinci půjde o jednu z prvních prověrek. Utkání začíná ve 14:30 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím FKB TV.