2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Kvůli marodce hráčů B-mužstva nastoupila do zápasu s Moravskou Slavií sestava doplněná o hráče A-týmu a nadějné dorostence. Blanenští od úvodu předváděli pohlednou kombinační hru a zanedlouho přišly také šance. Skóre otevřel tvrdou střelou ke vzdálenější tyči Brázda. O chvíli později Brázda hledal spoluhráče ve vápně a jeho přízemní centr si našel na zadní tyči Feik, který zvýšil na 2:0. Do druhého poločasu vyběhla opět obměněná sestava, ve které mimo jiné na pozici záložníka, stejně jako v průběhu první půle, operoval i brankář Nešetřil. Třetí branku přidal hlavou jeden z nejmenších hráčů na hřišti, konkrétně patnáctiletý záložník Müller, kterému asistoval kolega z dorostu Ščučka. Blansko i nadále drželo míč na svých kopačkách, další šance ovšem nezužitkovalo. Hosté v závěru zápasu z ojedinělých šancí dvěma brankami korigovali stav na 3:2. Oběma gólům Morendy předcházela ztráta míče blanenských na polovině soupeře. Vítězství Blanska je však zasloužené a výkon řady hráčů je příslibem do budoucna.