2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B r n o - Druhá zimní konfrontace s druholigovým mančaftem vyšla blanenským o poznání lépe než ta předchozí. S Líšní odehráli svěřenci Zbyňka Zbořila vyrovnaný duel, ve kterém dokázali jít do vedení. Ve druhé půli převzala aktivitu Líšeň a zaslouženě srovnala. Oba týmy se rozešly smírně 1:1.

přip , 1. února 2020, SK Líšeň - FK Blansko

SK Líšeň

1:1

Branky: 64. Dočekal - 17. Holiš.

Vítek – Bednář, Šenk, Minařík, Hlavica, Matocha, Málek, Zikl, Ševčík, Demeter, Rolinek

Doležal – Sukup, Lahodný, Štrbák, Buchta – Paděra (70.Feik) – Žák, Štrombach (46.Fabuš), Harba (60.Minx), Tulaydan (46.Urbančok) – Holiš (70.Souček)

Blansko se na hřišti nováčka ve F:NL drželo ve své roli a v prvním poločase si vypracovalo několik dobrých šancí, ze kterých padla jedna branka. Dobrou práci Štrombacha využil v 17. minutě Štefan Holiš a poslal svůj tým do vedení. V závěru Líšeň sice vstítila gól, ten však pro ofsajd nemohl být uznán.

Druhý poločas byl ze strany Blanska o poznání horší a hostující fotbalisté měli co dělat, aby nápor Líšně zastavili. To se jim dařilo až do 64. minuty, kdy si vrácený centr do vápna našel Dočekal a hlavou srovnal na 1:1. Blansko sice v závěru mělo šance na skórování, ale to se nepovedlo a oba celky se tak rozešly smírně 1:1.