Po posledním utkání nechyběl u rozhovoru Marek Mach. Střelec čtyř blanenských gólů v MSFL bilancoval nejen minulý souboj se Zlínem B, ale i celkové dojmy z první poloviny sezóny.

Jak byste zhodnotil sobotní zápas se Zlínem B?
Asi jsme si mysleli, ze když jsme odehráli dobré utkání poháru se Zlínem A, tak že nám to proti B-týmu půjde samo. A pravděpodobně jsme je podcenili, což se nikdy nevyplácí. Měli jsme být koncentrovaní až do konce.

Kde vidíte hlavní příčinu toho, že poslední duely podzimu výsledkově nevyšly?
Řekl bych, že po nepovedeném závěru v Uničově se naše bojovnost do poslední minuty vytratila. Musím říct, že ani zranění hráčů nám v tom nepomohlo.

Čekal jste před sezónou, že odehrajete takto dobrý podzim a Blansko obsadí osmé místo?
Upřímně jsem to před startem ročníku čekal horší. Ale postupem času, když se tým skládal, tak jsem věřil, že můžeme uhrát dobré výsledky. Teď po konci podzimu nejsem s umístěním spokojen, protože si jsem jistý, že jsme na tom mohli být lépe.

Jak jste spokojen s osobními výkony?
Se svými výkony jsem spokojen tak napůl. Mrzí mě, že jsem nedal více gólů, protože šancí jsem měl dost. Konkrétně teď s Hlučínem a Zlínem jsem mohl třeba i rozhodnout.

V sobotu se koná Memoriál Dana Němce. Jaká bude účast hráčů a těšíte se?
Doufám, že to bude kvalitní turnaj. Osobně se hodně těším, protože jsem na turnaji v hale nebyl snad pět let.

Autor: Fanklub FK Blansko