Blansko - Také do jedenáctého utkání sezóny vedl blanenské mužstvo jako kapitán. Ani obránce Marián Štrbák, který prozatím jako jediný hráč z pole nechyběl na hřišti ani minutu, však nedokázal zabránit další porážce.

Jaký byl zápas proti Ústí?
Byl těžký terén, hřiště už jsou promrzlá. Takže to bylo hodně o bojovnosti a také o jediném gólu, jak jsme nakonec viděli.

Tentokrát vedle vás nastoupil ve stoperské dvojici Radek Buchta místo Tomáše Vincoura. Byla to pro vás nějaká změna?
Oba jsou trochu jinými typy hráčů, ale osobně to pro mě žádná velká změna není.
Podruhé za sebou jste obdrželi brzký gól po rohovém kopu, kde hledat příčinu?
Začátky máme celkově špatné. Vždy nám tam propadne nějaký tečovaný nebo odražený balón a potom už se trápíme.
Čím si vysvětlujete, že se týmu nedaří střílet branky?
Těžko říct, ale celkově máme problém s přechodem do ofenzivy. Máme hodně nezakončených akcí, chybí nám střelba.
Kde vidíte nějaké východisko z této nepříjemné situace?
Rozhodně musíme dávat góly. Když je nedáme, nemůžeme bodovat.
V sobotu vás čeká podzimní derniéra s Vyšehradem. Jaký očekáváte zápas?
Vzhledem k počasí asi půjde znovu o hodně bojovný zápas, v kterém se bude hrát o hodně důležité body. Možná jej zase rozhodne jediná branka.