B l a n s k o - Fotbalisté A mužstva FK APOS Blansko si posezónní program zpestřili účastí na tradičním halovém turnaji - Memoriálu Dana Němce, jehož 14. ročník se opět konal v hale TJ ČKD Blansko. Jeho vítězem se stal lídr MSFL 1. HFK Olomouc.
Blanenští na turnaj nastoupili v následující sestavě: Bednář, Juran - Bubeníček, Kolář, Šplíchal, Hájek, Sedláček, Pernica, Kugler, Doležel. Z lavičky pak tým vedl při absenci hlavního trenéra Michala Kuglera (trenérský kurz v Brně) trenér brankářů Alexandr Malits.

V základní skupině Blansko na úvod remizovalo s Ráječkem 1:1, posléze porazilo polský tým KPP Zlotoryja 3:0 a stejným poměrem podlehlo pozdějšímu vítězi 1. HFK Olomouc, za který nastoupil současný asistent mladšího dorostu a náš bývalý hráč David Bednář.

V základní skupině získalo Blansko 4 body stejně jako Ráječko, které však dokázalo nastřílet více branek a proto se probojovalo do semifinále. Blansko v utkání o 5. místo porazilo Spartu Brno 2:1 a neobhájilo tak loňské prvenství na turnaji.

Vyřazovací boje se stali jednoznačnou záležitostí pro 1. HFK Olomouc, která v semifinále rozdrtila Bořitov 8:1 a ve finále Zrcadlo Team 6:1. Nejlepším střelcem turnaje se 9 brankami stal talentovaný Jan Tögel z vítězného týmu, nejlepším brankářem byl vyhlášen Lukáš Richtr z Bořitova. Z blanenského týmu byl nejlepším hráčem pořadateli turnaje zvolen Jakub Šplíchal.

Výsledky Blanska:

FK APOS Blansko - SK Olympia Ráječko 1:1
Branka: Bubeníček

KPP Zlotoryja - FK APOS Blansko 0:3
Branky: Doležel, Hájek, Sedláček

FK APOS Blansko - 1. HFK Olomouc 0:3

Utkání o 5. místo:
FK APOS Blansko - FC Sparta Brno 2:1
Branky: Bubeníček, Kolář

Další zápasy o umístění:
Utkání o 7. místo:
SPPP Legnica - KPP Zlotoryja 3:3 (5:4 pen.)

Semifinále:
1. HFK Olomouc - Sokol Bořitov 8:1
Zrcadlo Team - Ráječko 5:2

O 3. místo:
Sokol Bořitov - SK Olympia Ráječko 4:3

Finále:
1. HFK Olomouc - Zrcadlo Team 6:1
Branky: Tögel 2, Žondra, Šimko, Lukášek, Svorada - Havlíček
Olomouc: Mucha - Lukášek, Filipský, Žondra, Kotůlek, Šimko, Svorada, Bednář, Tögel
Zrcadlo: Polák - Škvarenina, Němec, Farník, Havlíček, Crhák, Španěl