2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - 32. druhý ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších žáků Memoriálu Miroslava Krabičky se uskutečnil v sobotu 20. června na stadionu na Mlýnské v Blansku.
Zúčastnilo se ho osm týmů složených maximálně ze 14 hráčů narozených v roce 2002 a mladších. Hrálo se ve dvou skupinách:

4. FC Boskovice

Zápasy se hrají v počtu 7+1 s menším míčem o velikosti 4. Hrací doba je v základní skupině omezena na 1× 20 minut, jen ve finále se hraje na 2× 15 minut.

Blanenským týmům se vstup do turnaje moc nevydařil. Obě místní družstva první zápasy prohrála. FK Blansko nakonec ale zabojovalo a v turnaji skončilo celkově na čtvrtém místě.

První místo a putovní pohár si odvezl tým z Kuřimi, na druhém místě skončili fotbalisté Boskovic a třetí polský tým Miedź Legnica.

Individuální ocenění:
Nejrychlejší střelec: Martin Švaňhal (FC Kuřim, čas 5,12 sekund)
Nejlepší střelec: Štěpán Alexa (FC Boskovice)
Nejlepší hráč: David Bartoš (FK Blansko)
Nejlepší brankář: Martin Staněk (FC Boskovice)
Zvláštní ocenění turnaje: Veronika Pivníčková (FC Medlánky, jediná dívka na turnaji)

Ceny předávali: Mgr.Ivo Polák (starosta města Blansko), Ing. Jičí Crha (místostarosta města Blansko a předseda FK Blansko), Ing. Lubomír Toufar (poslanec parlamentu ČR), Petr Dvořák (sekretář a člen výkonného výboru FK Blansko)