Ostrava

Hradec Králové

28.10.2020 | 14:30

Rozpis zápasů
O p a v a / B l a n s k o - Během posledního roku a půl se díky své píli a houževnatosti stal základním stavebním kamenem sestavy A týmu FK Blansko. Den před vánocemi oslaví záložník Michal Šenk 24. narozeniny. Jeden dárek už s předstihem dostal - na testy si jej pozval druholigový celek SFC Opava.
V podzimní části aktuální sezóny se Michal Šenk podílel na 15 brankách v sítích soupeřů, když 7 sám vstřelil a na 8 přihrál. Jeho výborné výkony zaujali také trenéra Karla Jarůška, díky němuž rychlonohého záložníka kontaktoval aktuálně poslední celek druholigové tabulky - SFC Opava.

„Zkoušku v Opavě mi zprostředkoval trenér Karel Jarůšek. Beru to jako vhozenou rukavici, chci se o svou šanci poprat," prozradil pro opavský deník Michal Šenk.

Na audiorozhovor s Michalem Šenkem pro opavský deník se můžete podívat zde: http://opavsky.denik.cz/galerie/gal-op-sfc-meziblok1203.html?mm=4166337

Touto cestou přejeme Michalovi mnoho štěstí!