Senica

Blansko

2:1

Blansko

Třinec

06.03.2021 | 14:30

Rozpis zápasů

vs

Senica

Blansko

2

1

vs

Blansko

Třinec

06.03.2021 | 14:30

Rozpis zápasů
5. prosince se mladší dorostenci zúčastnili silně obsazeného turnaje Memoriálu Jiřího Vinklera v Letovicích. Na poslední chvíli se odhlásilo mužstvo Svitávky a tak jsme na požádání p.Sychry sestavili ještě druhý tým.

Týden před turnajem jsme měli do každého mužstva deset hráčů. Do soboty onemocnělo pět hráčů a tak v A mužstvu hrálo 8 hráčů. Po prvním poločase si brankář Juran vykloubil dva prsty a tak doplnil B mužstvo na 8 hráčů. Filip Němec musel odchytat všechny zápasy za A i B mužstvo.

Sestava A: Juran - Vágner, Sedlák, Trtílek, Trávníček, Luner, Hepp, Stříž, Ševčík
Sestava B: Němec - Cupák, Juran, Zavoral, Buchta, Divácký, Dobeš, Doušek, Kučera
Trenér: Pokoj
Asistent a vedoucí mužstva: Skalický

Skupina A:
Blansko A
Trnava
Vyškov
Letovice

Výsledky:
Blansko A - Letovice 7:2
Blansko A - Trnava 2:6
Blansko A - Vyškov 5:5
Blansko A - Boskovice 4:1

Skupina B:
Blansko B
Boskovice
Sparta Brno
Bratislava

Výsledky:
Blansko B - Boskovice 2:2
Blansko B - Sparta 0:1
Blansko B - Bratislava 0:5
Blansko B - Letovice 2:1

Hodnocení: Turnaj jsem bral na zpestření sezony. A i B mužstvo mělo dvě čtveřice, které pravidelně střídali. Chtěl jsem, aby si všichni hráči zahráli proti kvalitním soupeřům, zjistili slabiny a poučili se z nich. Umístění jsem řadil až na druhé místo. A mužstvo po jediné nešťastné porážce s Trnavou obsadilo páté místo. B mužstvo obsadilo 7. místo, když se Spartou, která v turnaji zvítězila prohrálo 1:0 a nemělo daleko od nerozhodného výsledku. S turnajem jsem byl spokojený a myslím si, že splnil svůj cíl. Chtěl bych poděkovat pořadatelům OFS a KM Blansko, kteří zajistili kvalitní mužstva a organizaci zvládli na jedničku.