Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

Mladší přípravka C sehrála přátelské utkání s celkem Knínic. Průběh komentuje hlavní kouč Libor Stloukal.

Komentář trenéra Libora Stloukala
"V sobotu 24. 2. 2024 nastoupilo Blansko k přátelskému utkání proti družstvu z Kninic. Hrálo se systémem 4+1, 4 x 25 min v časovém rozhraní od 11 do 13 hodin a nastoupilo celkem 22 hráčů. Padla spousta gólů, zkoušeli se různé herní kombinace. Blansko všechna utkání vyhrálo, ale je nutné zdůraznit, že cílem nebylo vyhrát, ale vyzkoušet různé sestavy hráčů a udržet hráče v herní náladě během přestávky mezi podzimní a letní sezónou. Příští víkden v sobotu sehrajeme přátelské utkání s Lipovcem a v neděli hrajeme turnaj v Jedovnicích, takže nás čeká další vydatný fotbalový víkend!"

Autor - Adam Přikryl