Č e b í n / B l a n s k o - V sobotu 15. června se mladší přípravka FK Blansko zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Čebíně. Na něm svěřenci trenéra Leoše Farníka vybojovali pěkné třetí místo.
Za tropického počasí se naši kluci v žádném případě svými výkony neztratili. I přes neúčast některých stabilních hráčů jsme pouze s jedním náhradníkem vybojovali vynikající 3. místo!

Za vydatné podpory našich fanoušků (rodičů) všichni do jednoho makali a po zásluze po turnaji přebírali bronzové medaile. Třešničkou na dortu pak bylo vyhlášení nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal náš Patrik Ševčík (ročník 2005)!

Jemu i všem ostatním patří poděkování a veliká gratulace.

Výsledky:

Baník Zbýšov - FK Blansko 0:9
branky: Ševčík 3, Pokorný 2, Kupka 2, Dujka, Ryzí

FK Blansko - Nedvědice 1:0
branka: Kupka

FC Čebín A - FK Blansko 3:1
branka: Pokorný

Řečkovice - FK Blansko 3:5
branky: Dujka 2, Pokorný, Kupka, Ševčík

FK Blansko - FC Ivančice 6:1
branky: Ševčík 4, Dujka, Ryzí

Sestava: