B l a n s k o - V sobotu se uskutečnil v areálu fotbalového oddílu Lelekovic turnaj mladších přípravek ročník 2003 a mladší. Byli jsme pozváni a proto jsme nezaháleli a zúčastnili se v očekávání, jak vše naši kluci zvládnou.
S velikým uznáním a obdivem musím říci, že vše kluci zvládli na jedničku a propluli turnajem bez ztráty bodu a obdržené branky. Počínaje brankářem a posledním střídajícím hráčem konče odvedli na hřišti poctivou práci, makali a bojovali přesně tak, jak to má při fotbale vypadat. Nikdo nevypustil jediný souboj a odměnou jim byly zlaté medaile, které jim po turnaji zdobily hrudník.

Výsledky:

Kuřim - Blansko 0:2 (0:1)
branky: Farník Tomáš, Koňařík Daniel

Blansko - Medlánky 9:0 (5:0)
branky: Farník Tomáš 5, Farník Ondřej 2, Koňařík Daniel, Ryzí David

Řečkovice - Blansko 0:1 (0:0)
branka: Farník Tomáš

Blansko - Lelekovice 2:0 (1:0)
branky: Farník Tomáš, Koňařík Daniel

Celkové pořadí:
1. Blansko
2. Kuřim
3. Řečkovice
4. Medlánky
5. Lelekovice

Nejlepší střelec turnaje: Farník Tomáš

FK APOS Blansko reprezentovali: Nečas Jakub, Lůdl Patrik, Křížová Zuzana, Farník Ondřej, Farník Tomáš, Koňařík Daniel, Ryzí David, Pernica Michael, Dujka František, Kupka Petr

Vám všem kluci a Zuzko patří obrovská gratulace - jen tak dále!

Trenéři přípravky 2003 - 2004.