V sobotu 17. června proběhl na stadionu v Údolní ulici Mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo 12 mužstev včetně domácího výběru FK Blansko pod vedením Radima Farníka. Blanenští kluci suverénně vyhráli skupinu (se skórem 28:0!) a předváděli hru na vysoké úrovni. Jediná porážka přišla v rámci semifinále, kdy naši hoši podlehli Rajhradu nejtěsnějším možným rozdílem. V utkání o 3. místo si Blansko poradilo s celkem Miedz Legnica a po zásluze bralo bronzové medaile. Vítězem turnaje se stal Konfeks Legnica. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen blanenský Filip Slouka (10 branek).

VÝSLEDKY TURNAJE

CELKOVÉ POŘADÍ

1. Konfeks Legnica
  2. RAFK Rajhrad