B r n o / B l a n s k o - Vítězstvím 3:2 nad 1. FC Brno skončilo přípravné utkání mladších žáků. O branky se rovnoměrně podělili Ondřej Zmeko, Pavel Souček a Ivo Loula.
Zápas hraný na 3x 30 minut hostil areál základní školy Janouškova. V jeho průběhu jsme vždy o branku vedli. Opět nám chybělo několik hráčů ze základní sestavy. Hra příliš nenaplnila mé očekávání a někteří kluci se do Brna přijeli vytrápit! Celkově se hrálo ve středu hřiště a brankáři moc práce neměli. První branka padla po úniku Ondry Zmeka, druhou zaznamenal Pavel Souček z přímáku a poslední po naběhnutí do uličky a následném přehození brankáře Ivo Loula. Doufám, že za čtrnáct dní proti Bystrci odvedeme výkon, na který jsme si tak trošku zvykli.