Otrokovice

Blansko

2:4

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

vs

Otrokovice

Blansko

2

4

vs

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Po úvodní remíze 3:3 v Humpolci čeká na blanenské hráče první výzva v domácím prostředí. V sobotu 23. března od 15 hodin změří na stadionu na Údolní ulici své síly s Lanžhotem, kterému momentálně patří 6. příčka se ziskem 28 bodů. Dorostenci se v neděli vydají do Karviné, kde poměří síly z místnimi "B" mužstvy.
Po úvodní vydřené remize na Vysočině čeká na FK Blansko zvučnější soupeř Moravskoslezské divize D. S Lanžhotem to byl v podzimní části velký boj na jeho hřišti, jediný gól utkání tehdy vstřelil v 79. minutě Dominik Urbančok. Zda to bude podobně náročný souboj mohou zhodnotit fanoušci už zítra na Údolní. Tým po odchodu Tomáše Koloucha převzal Zbyněk Zbořil, který v Blansku již v minulých sezónách působil. Zároveň do Blanska zamířila další posila z druholigového Znojma, a sice záložník David Štrombach.

Přijďte podpořit blanenské muže!

Dorostence čeká v neděli ráno cesta do daleké Karviné. V podzimní části se starší dorost radoval z vítězství 5:0, mladší poté remizoval 1:1. Slezský souper se v obou kategoriích nachází ve spodních patrech tabulky, ale v jejich domácím prostředí nesmí naši hráči nic podcenit. Začátky duelů v 10:30 a 12:45.