B l a n s k o - Čtvrté utkání jarní části sezóny sehrají blanenští muži v sobotu od 15:30 na Údolní, kde budou soupeřit s momentálně třetí Starou Říší. Žáci se představí ve stejný den na Mlýnské proti mužstvům FK Znojma. Dorostence čeká v neděli výjezd do Ostravy, v níž se utkají s týmy Vítkovic.
Poslední vzájemné měření blanenských mužů se Starou Říší se událo v srpnu loňského roku. Tehdy se po dvou brankách Davida Bednáře a jedné Martina Sedla Blansko radovalo z vítězství 3:0. Bude se podobný scénář opakovat i na Údolní?
Fotbalisté Staré Říše vstoupili do jara hladkou výhrou nad Havlíčkovým Brodem. Poté však utrpěli porážku na hřišti Strání. V minulém kole si na domácí půdě pro změnu smsli na Nových Sadech.

Žáci se poprvé v jarní části sezóny představili v Tišnově, kde v obou kategoriích podlehli místnímu AFK (6:3 ve starších žácích, 6:1 v mladších žácích). Napravit si reputaci budou chtít už v sobotu od 9:00 a 10:45 hodin na Mlýnské proti Znojmu.

Po dvou domácích výhrách a jedné venkovní porážce bude starší dorost usilovat o další body v ostravských Vítkovicích. Půjde o souboj čtvrtého s pátým mužstvem ligy. Mladší dorostenci prozatím v jarní části soutěže nebodovali, tak uvidíme, zda se jim nějaký příspěvek podaří přivézt. Zápasy začínají v 10:30 a 12:45 hod.