Blansko - FK APOS Blansko má nové vedení. To je hlavní výsledek valné hromady konané dnes od 14 hodin ve fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní. (FOTO: DENÍK/Jan Charvát)
Do vedení klubu kandidovalo 9 členů občanského sdružení FK APOS blansko. Byli to: Michal Babák - poslanec parlamentu České republiky za Věci veřejné, Roman Šindelka - trenér A mužstva, dlouholeté ikony blanenské kopané Miloš Jarůšek a Miloš Vašák, ještě nedávno hráči našeho klubu Hynek Jarůšek a Libor škvarenina, podnikatel Dušan Zelený a členové dosavadního výboru Břetislav Strážnický, Bohumil Hlaváček a Pavel Starý st. Volilo celkem 49 členů občanského sdružení.

Výsledky hlasování - výbor

kandidátPočet hlasů
Michal Babák47
Roman Šindelka45
Dušan Zelený a Hynek Jarůšek35
Břetislav Strážnický a Libor Škvarenina34
Miloš Vašák33
Pavel Starý st.19
Bohumil Hlaváček12

Prvních 7 kandidátů v žebřížku hlasů tvoří nový výbor, Pavel Starý st. a Bohumil Hlaváček jsou podle počtu hlasů 1. a 2. náhradníky.

Do revizní komise mohli členové občanského sdružení FK APOS Blansko volit z 5 kandidátů, kteřími byli: Zdeněk Veselý, Miloš Jarůšek, Vilém Souček, Pavel Starý ml., Boris Hasa.

Výsledky hlasování - revizní komise

kandidátPočet hlasů
Zdeněk Veselý43
Vilém Souček42
Boris Hasa40
Miloš Jarůšek39
Pavel Starý ml.11

První tři s nejvyšším počtem hlasů jsou členy nové revizní komise, Miloš Jarůšek a Pavel Starý ml. jsou jako náhradníci.

Po volbách byla na programu diskuze. V ní na všechny otázky odpovídal za nový výbor Roman Šindelka. Ten všem přítomným potvrdil, že mládežnické celky budou vyjma B dorostu a B žáků řádně přihlášeny do příslušných soutěží, ve kterých působili. A mužstvo bude rovněž přihlášeno do stejné soutěže, tedy do divize D. Největší otazník visí nad osudem B mužstva, u které ještě definitivní verdikt nepadl. Nové vedení by se mělo poprvé sejít zítra (pondělí). O dalších krocích Vás budeme informovat.

Všem těm, kteří se valné hromady zúčastnili patří poděkování za to, že projevili zájem o FK APOS Blansko.