Blansko

Vratimov

0:1

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Vratimov

0

1

vs

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
B l a n s k o - V předminulém týdnu jste mohli prostřednictvím sekce Ptejte se pokládat otázky kapitánovi A týmu FK Blansko Radimu Bubeníčkovi. V následujícím článku uvádíme slibované odpovědi.
Martin (Blansko)
Ahoj Radime, chtěl bych se zeptat jaký je tvůj oblíbený tým v české lize a v zahraničí? Dík a ať se daří :)

Odpověď: Mezi můj oblíbený tým v české lize určitě patří Zbrojovka Brno a moc přeji i úspěchy Viktorii Plzeň, té fandím zejména kvůli jejímu ofenzivnímu stylu hry. No a mezi zahraničními týmy, tak tam je to jasné FC Barcelona, tomuto klubu fandím už odmalička.

Steve (Blansko)
Na kterou sezónu v Blansku nejraději vzpomínáte? Má Blansko na to hrát divizi?


Odpověď: Nejraději vzpomínám na první sezónu v Blansku, tzn. účast klubu v MSFL. Vytvořila se zde výborná parta hráčů i s realizačním týmem v čele s předsedou klubu panem Ťoupkem, bohužel nám chyběl kousek k záchraně v soutěži. No a rád budu vzpomínat i na předešlý ročník, i když se nepostoupilo, cíl v sezóně jsme splnili a hlavně jsme předváděli ve většině utkání ofenzivní fotbal. Na druhou část otázky je těžké jednoznačně odpověď, ale Blansku jako okresnímu městu by slušela pravidelná účast v divizní soutěži.

Karel (Blansko)
Který fotbalista je Vaším vzorem?


Odpověď: Během mé fotbalové kariéry jsem měl několik fotbalových vzorů. Co se týče mého postu, mám rád obránce Danyho Alvese a Sergio Ramose. No a co se týče jiných hráčů, líbí se mi herní styl Cristiana Ronalda.

Petr (Klepačov)
Čau, budeš i v další sezóně kopat penalty? Peťan, Klepačov.


Odpověď: No jestli budu kopat penalty i v následující sezóně to nevím, vždycky je nás určených více a jde jen o to, kdo si v danou chvíli na penaltu věří.

FanBK (fanbk@seznam.cz)
Jaké je to trénovat pod panem Kuglerem?


Odpověď: Trénovat pod trenérem Kuglerem je výborné, je to mladý ambiciozní trenér, který razí moderní trendy. Pro "starší" hráče je to někdy náročné, ale my všichni víme, že bez toho to nejde.

Jan (dzany2@seznam.cz - Blansko)
Zdravím Radime, proč se podle tebe nepodařilo Blansku postoupit do divize? Kteří hráči z kádru mají podle vás na vyšší soutěž? Díky, ať se daří.


Odpověď: Proč se nepostoupilo do divize, zatím stojí podle mého názoru dva hlavní důvody. První určitě podzimní část sezóny, kdy jsme ztratili spoustu důležitých bodů a další velmi náročné jaro, z hlediska počtu zápasů a úzkého kádru, což se projevilo na zraněních a nemocích. A v neposlední řadě bych tu rád zmínil i nepřízeň některých lidí postoupit, to je ale odraz celé společnosti, ve které žijeme, ale to se bude vyskytovat vždycky!

Čutálista (čutálista@seznam.cz - Brno)
Zdravím, jak zvládáte skloubit svoji fotbalovou kariéru a osobní život?


Odpověď: No skloubit se dá všechno, když se chce. Je pravda, že na osobní život moc času nemám. Trénování mládeže ve Zbrojovce i aktivní fotbalová kariéra v Blansku mi zabírá veškerý čas. Ale já to dělám proto, že mě to baví, takže zvládám všechno.

zohan (sip.petr@seznam.cz )
Jak dlouho budete působit ještě v Blansku...


Odpověď: No na tuhle otázku by Vám mělo spíše odpověď vedení klubu. Co se týče mě, tak já jsem v Blansku spokojený, i když nepocházím z Blanska, přirostlo mi to tu k srdci a vždycky se sem budu rád vracet.

Luis (luis@centrum.cz - Blansko)
Zdravím oporu obrany Blanska. Chci se zeptat, jestli míří tvé ambice ještě do nějakého klubu vyšší soutěže, nebo jsi v Blansku spokojený. Ať se daří, věřím, že letos ten postup dáte.


Odpověď: Tak rád bych si ještě zahrál vyšší soutěž, proto věřím, že se nám podaří s Blanskem postoupit. A vždycky to záleží na nabídce, u mě už je problém v tom, že trénuji mládež, takže bych to musel skloubit tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.

Saša (lohina@seznam.cz - Blansko)
Nazdar Bubo, chci se jen zeptat, kolik potřebuješ tejpů na novou sezonu.
P.S. S tím ručníkem pod kopačky mě už neštvi!


Odpověď: Hmm..., no tak na sezónu jich bude potřeba hodně, ale my se s masérem vždycky nějak domluvíme. No a ten ručník k tomu prostě patří.

buba fans (fanda.bubna@seznam.cz )
Nazdar kapitáne, trenére, učiteli a miláčku všech žen v jedné osobě. Mám pouze jeden dotaz: Jak si dokázal rozvinout svůj talent v tolika disciplínách? Jen tak dál, ať se daří na všech frontách. S pozdravem tvůj NO NAME number one fanda.


Odpověď: Díky moc, já v tom nevidím nic, co by nedokázal někdo druhý. Vše je o práci a samozřejmě je k tomu potřeba i trocha štěstí.

Cassanova (13ears@seznam.cz - Bruun)
Ahoj Radime, viděl jsem tě v jednom nejmenovaném blanenském klubu (asi jste měli závěrečnou) a byl bych rád, kdyby jsi mi vysvětlil, jak to děláš,že je vždycky kolem tebe tolik pěkných holek?


Odpověď: No tomu se musím zasmát, protože já si nejsem vědom, že by se kolem mě točilo nějak moc holek. No a když se nějaká najde, tak jsou to vždycky kamarádky, já bych spíše řekl, že v tomhle mám smůlu...

Hájis (hajek.m@atlas.cz, Daglas Gold City)
Zdar Buben nechtěl bys být rači útočník, kapitán a hlavní trenér?:) Jinak ti přeju, ať se daří a vyhýbají se ti zranění, a ať Vám to letos vyjde. Jo a ještě jeden dotaz, kdy zajdem na pivo? Doufám, že nejsu moc dlouhej, aby mě to Boris nepromazal :)


Zdar Hájis, stáčí mě to, co jsem, ale na druhou stranu v útoku by mě to bavilo asi víc. Všechno ostatní přijde třeba později. Tobě taky přeji hodně zdraví a pozdravuj rodinku. Na pivo můžeme zajít kdykoliv, stačí se domluvit.

Závěrem bych rád poděkoval fanouškům blanenské kopané za podporu a věřím, že v následující sezóně budou chodit ještě ve větším počtu. A chtěl bych jim vzkázat, že s námi taky někdy musí mít trpělivost, když nám to zrovna nejde.