01.05.2024 | 17:00

2

1

Uničov

Poslední klání z trojlístku přípravných zápasů ve třech dnech čekalo na hráče Blanska v sobotu, kdy na Mlýnskou přijel divizní Lanžhot. Domácí sestava nastoupila od úvodu se zkušenějšími hráči v návaznosti na následné klání B-týmu, ve kterém dostali příležitost dorostenci. Úvod utkání patřil houževnatému Lanžhotu, který se dostal do dvou zajímavých příležitostí. Blanenští odpověděli pohlednou akcí na jeden dotek, kdy zakončoval Málek dobrým volejem, který ale hostující gólman vyrazil do břevna. Skóre se tak poprvé měnilo až ve 22. minutě, kdy střela hostí zaplavala před bránou a zapadla těsně pod břevno bezmocného Nešetřila. Blanenští ale našli za 7 minut odpověď díky Rajčincovi. Ještě v první půli odstoupil po střetu brankář Nešetřil, který by ale měl být v pořádku. Vaz blanenským zlomil úvod druhé půle, kdy inkasovali třikrát v rozmezí 5 minut. Korekci skóre tak provedl alespoň Sedlák, který v 85. minutě proměnil pokutový kop. Více utkání již nenabídlo, domácí neměli síly po náročném týdnu s výsledkem něco udělat. Lanžhot si tak z Mlýské odvezl výhru v poměru 4:2. Další přípravné utkání čeká na svěřence kouče Vorlického za týden, kdy je čeká utkání na půdě Líšně B. Utkání odstartuje na líšeňské umělce ve 12:30.

přátelské utkání , 10. února 2024, FK Blansko - Sokol Lanžhot

2:4

1:1

Sokol Lanžhot

Branky: 29. Rajčinec, 85. Sedlák (pen.) - 22. soupeř, 47. soupeř, 49. soupeř, 52. soupeř

Nešetřil - Jambor, Chyla, Černý, Porč, Kocůrek, Němec, Sedlák, Rajčinec, Jaroš, Málek
Střídali: Kubica, Kamenský, Gimsay, Smrčka, Tulajdan