Předpřípravka FK Blansko (hráči ročníku 2016 a mladší) se utkala se svými vrstevníky z FSA Kras. Hráči předpřípravky nemají možnost hrát soutěžní utkání, a proto naši obětaví trenéři organizují pro své nejmenší svěřence alespoň přátelská utkání. Pro kluky a holky se jedná o velký zážitek a motivaci na sobě dál tvrdě pracovat.

Dne 14.10. 2022 v 16:30 sehrála předpřípravka FK Blansko několik zápasů s předpřípravkou FSA Kras. Za FK Blansko se účastnilo 21 hráčů a za FSA Kras 12 hráčů. Hrálo se systémem 3:3, jeden zápas trval 10 minut. Nikomu ze zúčastněných nešlo o to, kolik kdo vyhraje. Naši malí fotbalisté se těšili, že si mohou vyzkoušet hrát fotbal proti někomu jinému a zúročit to, co se doposud naučili. Účast v hledišti byla veliká a moc se fandilo. Kluci na obou stranách bojovali s velkým nadšením a fandili si tak, že bylo těžké je udržet mimo hrací plochu. Výkony hráčů na obou stranách šli obrovský krokem kupředu každým zápasem. Závěrem musím konstatovat, že oba týmy hrály srdnatě a ve smyslu hry fair play!

Kluci z předpřípravky se těší na další zápasy, o kterých vás budeme informovat.

- trenér předpřípravky Libor Stloukal

Autor: Zdeněk Veselý ml.