Blansko

Třinec

2:0

Blansko

Líšeň

13.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Třinec

2

0

vs

Blansko

Líšeň

13.03.2021 | 10:15

Rozpis zápasů
O l o m o u c / B l a n s k o - Přípravka FK APOS Blansko se minulou neděli představila na kvalitně obsazeném turnaji v Olomouci. Ve velké konkurenci se svěřenci trenérského tria L. Farník, M. Koňařík a T. Rybář neztratili a obsadili nadějné páté místo.
Naši nejmladší benjamínci odcestovali do Olomouce na silně obsazený turnaj, kde byla k vidění oku lahodící a atraktivní podívaná. Hráči nechali na hřišti vše a svými výkony potěšili jak své trenéry tak i rodiče. Blaňáci budili respekt a jako jediní porazili pozdějšího vítěze turnaje Zbrojovku Brno.

V základním kole v prvním utkání porazili Čechovice 2:0 (branky Ondřej a Tomáš Farníci). Ve druhém velmi bojovném utkání již zmiňovanou Zbrojovku 1:0 (Ondřej Farník) i za vydatné podpory diváků. Třetí zápas byl smolný, jelikož kluci vedli z prvního útoku 1:0 (David Ryzí) a zdálo se být utkání nakloněno v náš prospěch. Soupeř z Prostějova však otočil výsledek ve svůj prospěch na 2:1. Byla to smůla, neboť kluci mohli přidat branku z některých brankových příležitostí, ale takový je fotbal.

Možná se připravili o medaile, protože poslední utkání uhráli se Sigmou Olomouc B remízu 1:1 (Ondřej Farník). V boji o pátou příčku byl našim chlapcům přidělen tým Šumperka, který porazili 2:1 (David Ryzí, Tomáš Farník). Po celou dobu držel mužstvo skvělý brankář Jakub Nečas, který zneškodnil několik brankových střel.

Náš tým reprezentovali: Jakub Nečas, František Dujka, Ondřej Farník, Tomáš Farník, David Ryzí, David Šenkeřík, Daniel Koňařík a Patrik Ševčík.

Na trenérskou trojici Leoš Farník, Mirek Koňařík a Tomáš Rybář dohlížel velezkušený starší trenér pan Jan Nečas.

Pro mne překrásná fotbalová neděle a těšíme se všichni na další fotbalové zážitky s těmito borci.

Kluci děkujeme!

Výsledky:

Základní skupina:
FK APOS Blansko - Čechovice 2:0
Branky: O. Farník, T. Farník

FK APOS Blansko - Zbrojovka Brno 1:0
Branka: O. Farník

FK APOS Blansko - SK Prostějov 1:2
Branka: Ryzí

FK APOS Blansko - SK Sigma Olomouc B 1:1
Branka: O. Farník

Utkání o 5. místo:
FK APOS Blansko - Šumperk 2:1
Branky: Ryzí, T. Farník

Střelci: O. Farník 3, T. Farník 2, Ryzí 2

Konečné pořadí:
1. Zbrojovka Brno
2. Sigma Olomouc A
3. Sparta Brno
4. SK Prostějov
5. FK Blansko
6. Šumperk
7. HS Kroměříž
8. Sigma Olomouc B
9. Haná Prostějov
10.Čechovice