O l o m o u c / B l a n s k o - Přípravka FK APOS Blansko se minulou neděli představila na kvalitně obsazeném turnaji v Olomouci. Ve velké konkurenci se svěřenci trenérského tria L. Farník, M. Koňařík a T. Rybář neztratili a obsadili nadějné páté místo.
Naši nejmladší benjamínci odcestovali do Olomouce na silně obsazený turnaj, kde byla k vidění oku lahodící a atraktivní podívaná. Hráči nechali na hřišti vše a svými výkony potěšili jak své trenéry tak i rodiče. Blaňáci budili respekt a jako jediní porazili pozdějšího vítěze turnaje Zbrojovku Brno.

V základním kole v prvním utkání porazili Čechovice 2:0 (branky Ondřej a Tomáš Farníci). Ve druhém velmi bojovném utkání již zmiňovanou Zbrojovku 1:0 (Ondřej Farník) i za vydatné podpory diváků. Třetí zápas byl smolný, jelikož kluci vedli z prvního útoku 1:0 (David Ryzí) a zdálo se být utkání nakloněno v náš prospěch. Soupeř z Prostějova však otočil výsledek ve svůj prospěch na 2:1. Byla to smůla, neboť kluci mohli přidat branku z některých brankových příležitostí, ale takový je fotbal.

Možná se připravili o medaile, protože poslední utkání uhráli se Sigmou Olomouc B remízu 1:1 (Ondřej Farník). V boji o pátou příčku byl našim chlapcům přidělen tým Šumperka, který porazili 2:1 (David Ryzí, Tomáš Farník). Po celou dobu držel mužstvo skvělý brankář Jakub Nečas, který zneškodnil několik brankových střel.

Náš tým reprezentovali: Jakub Nečas, František Dujka, Ondřej Farník, Tomáš Farník, David Ryzí, David Šenkeřík, Daniel Koňařík a Patrik Ševčík.

Na trenérskou trojici Leoš Farník, Mirek Koňařík a Tomáš Rybář dohlížel velezkušený starší trenér pan Jan Nečas.

Pro mne překrásná fotbalová neděle a těšíme se všichni na další fotbalové zážitky s těmito borci.

Kluci děkujeme!

Výsledky: