V y š k o v / B l a n s k o - V první prosincový den se starší přípravka FK Blansko zúčastnila halového turnaje ve Vyškově. Po výborných výkonech se svěřenci Leoše Farníka probojovali až do finále, kde těsně podlehli Hodonínu poměrem 0:1.
Turnaje se zúčastnilo 6 týmů - Vyškov, Drnovice, Blansko, Morkovice, Sparta Brno a Hodonín. „K vidění byl pěkný fotbal se spoustou podařených akcí. Naši kluci jako vždy nedali soupeřům nic zadarmo a po výborných výkonech, kdy vrcholem byl ten v semifinále proti domácímu Vyškovu, obsadili 2. místo. I přes smolnou prohru ve finále ze sebe kluci vydali vše a zaslouží si za výkony velkou pochvalu,“ hodnotil průběh turnaje trenér starší přípravky Leoš Farník.

Jedno prvenství si Blanenští přeci jen z Vyškova odvezli. Jakub Nečas byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Výsledky:

FK Blansko - Drnovice 0:0

Morkovice - FK Blansko 0:2
branky: Ševčík, T. Farník

Sparta Brno - FK Blansko 1:1
branka: T. Farník

FK Blansko - Vyškov 1:2
branka: Martin Pokorný

Hodonín - FK Blansko 0:3
branky: T. Farník 2, Hasoň

Semifinále
FK Blansko - Vyškov 2:1