B l a n s k o - Rozlučka Tomáše Klevety s aktivní kariérou proběhla v neděli ve Vavřinci. V přátelském utkání porazili fotbalisté FK APOS Blansko Zrcadlo Team v čele s hlavním aktérem 3:2.
FK APOS Blansko - Zrcadlo Team 3:2 (0:0)
Branky: Pernica 2, Nečas - Kolář, Sehnal J.

FK APOS Blansko: Švancara - Bezděk, Klimeš, Zich, Bubeníček - Hájek, Janíček K., Němec, Šíp - Sehnal M. I, Jarůšek
Střídali: Sehnal M. II, Pernica, Nečas, Starý, Juránek, Blatný, Paděra, Cupal J., Cupal P.
Trenér: Roman Šindelka

Zrcadlo Team: Polák - Bartoš, Vašíček, Kolář, Škvarenina - Sehnal J., Martínek L., Kleveta, Preč - Janíček J., Bárta
Střídali: Kopecký, Pavel, Přikryl Roman
Trenér: Jiří Vorlický

Loučení s Tomášem Klevetou. o kterém při utkání natáčela blanenská televize malý medailon, přineslo atraktivní fotbal, v první půli ale bez brankového efektu. Nejvážnější šanci měl blanenský Janíček, když trefil tyč Polákovy branky. Skóre otevřel trefou od břevna Pernica, zvyšoval pohotovou přízemní střelou Nečas. Pak se ozval aktivní soupeř a trefami Koláře a Jana Sehnala vyrovnal. Rozhodnutí padlo z penalty nařízené po faulu Bartoše na Starého, kterou proměnil rezolutně Pernica. Vyrovnat mohl Martínek, orazítkoval však jen břevno.