Ostrava B

FK Třinec

17.05.2024 | 17:00

Údolní

Předposlední zářijová sobota nabídne v rámci 8. kola atraktivní duel s jihomoravským soupeřem ze Znojma. Hosté začali sezónu čtyřmi remízami v řadě, následovaly 2 porážky. V posledních 2 zápasech však přišly výhry proti Uničovu (2:1) a Hranicím (3:0). Blansko bude chtít doma opět uhájit 3 body, když naposledy porazilo brankou v závěru utkání Zlínsko 1:0. Vzájemné zápasy jsou velmi vyrovnané a navrch nemá ani jeden ze soupeřů. Boj o posun v tabulce začne v sobotu na Údolní od 15:30 hodin. Součástí fotbalového programu bude účast neziskové organizace Dům pro Julii a bude probíhat slosování vstupenek o věcné ceny darované touto neziskovou organizací.

Upozorňujeme fanoušky, že v ulici Údolní probíhají stavební práce a vjezd ke stadionu doprovází změny v dopravě. Veškeré informace naleznete na tomto odkazu - https://www.blansko.cz/clanky/2023/07/na-udolni-ul...

Autor - Adam Přikryl