První listopadová sobota nabídne hned dvojí porci fotbalu v Blansku! Nejprve nás čeká duel 14. kola Moravskoslezské ligy, v rámci kterého do našeho města zavítá celek z jihu Moravy - FK Hodonín. Ten okupuje 9. příčku tabulky pravdy a na svém kontě má 6 výher, 2 remízy a 6 porážek, což dohromady činí 20 bodů. Na Blansko má náš soupeř náskok pěti bodů. Hodonín aktuálně drží sérii 2 výher v řadě, navíc bez inkasovaného gólu, když porazil Bohunice na jejich půdě 3:0 a následně zvládl domácí souboj s Hranicemi (2:0). Blanenští půjdou do zápasu po 14 dnech, neboť jejich zápas ve Frýdku-Místku byl kvůli nezpůsobilému terénu přesunut na 08. listopadu. Utkání prot Hodonínu odstartuje ve 14 hodin. Pokud by fanoušci neměli fotbalu dost, mohou ve sledování pokračovat. V podvečer se na Mlýnské od 18 hodin představí B-tým proti Kunštátu. UPOZORŇUJEME FANOUŠKY, ŽE KVŮLI NEPŘÍZNI POČASÍ JE VE HŘE PŘESUN UTKÁNÍ NA UMĚLOU TRÁVU V MLÝNSKÉ ULICI. O ZMĚNÁCH BUDEME INFORMOVAT!

Autor - Adam Přikryl