Benfiku v neděli čeká předposlední zápas podzimní části sezóny. K zápasu 13. kola 1.B třídy přijede na Mlýnskou brněnské mužstvo Lokomotiva Horní Heršpice. Hosté z Heršpic patří k ambiciózním celkům soutěže, což dokázali už v loňské sezóně, kdy obsadili celkové 3. místo se ztrátou jediného bodu na postupující Podolí a druhé Drnovice. Heršpice pokračují v dobrých výsledcích i letos a aktuálně jim patří 4. místo v tabulce. Blanenské tedy čeká přímý souboj s tabulkovým sousedem. Utkání na Mlýnské startuje v 10:15. Upozorňujeme fanoušky, že vstup na stadion bude přes hlavní bránu, nikoli bránou u umělé trávy jako na předchozích zápasech, neboť rekonstrukce stadionu je již u konce. Po zápase Benfiky budou následovat zápasy staršího a mladšího dorostu s Hodonínem.