R u d i c e / B l a n s k o - Vydařené týdenní soustředění v nedaleké Rudici mají za sebou žáci FK APOS Blansko.
Od 13. 8 do 20. 8. 2010 se konalo soustředění žáků v nedaleké Rudici. V počtu třiceti hráčů a za přítomnosti trenérů Matušky, Šenkeříka a Strejčka bylo velmi vydařené. Doufám, že bude našim svěřencům přínosem. Ubytováni jsme byli na hřišti, kde jsme měli vše potřebné k dispozici.

Příprava probíhala v dvoufázově na travnaté ploše, využity byly i místní tenisové kurty. Stravování, které bylo výborné kvality jsme měli v nedaleké restauraci Tumperek, jejímž majitelem je ochotný pan Luboš Kalousek.

Byla sehrána přípravná utkání a v závěru sehráli starší žáci utkání proti zkušeným tatínkům. Soustředění proběhlo bez velkých problémů a závěrečné večerní posezení s rodiči nemělo chybu!

Přeji mladým fotbalistům společně s trenéry co nejlepší umístění v soutěžním ročníku 2010/2011 a také pevné zdraví a životní pohodou!