H a v l í č k ů v B r o d, B l a n s k o: Na podzim skončil zápas starších dorostenců Blanska a Havlíčkova Brodu výhrou domácího Blanska 5:1, v jarní odvetě byli znovu úspěšnější domácí a Blansko tak odjelo s prázdnou po první jarní porážce.
Po první půlce jsme vedli 1:0 a měli jsme čtyři stoprocentní šance, přesto podalo celé mužstvo nejslabší výkon od zimní přípravy. Výjimkou byl Vágner, kterému se nedařilo v Břeclavi, ale v tomhle zápase byl suverénně nejlepší. Doufám, že se všichni z toho poučili a rychle přistanou na zemi, protože po takovém slabém výkonu by těžko někoho porazili.

Trenér Jiří Pokoj