2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B r n o / B l a n s k o - V sedmibrankovou přestřelku se změnilo přípravné utkání staršího dorostu s Bohunicemi. Po poločase 3:0 ve prospěch Blanska se nakonec svěřenci Michala Poláka o vítězství strachovali.
Tatran Bohunice - FK APOS Blansko 3:4 (0:3)
Branky: 3 Jarůšek, Majer
Sestava: Hlaváček - Cupal (25. Sedláček), Luner, Paděra, Juránek - Šplíchal, Zouhar, Vašák, Blatný - Jarůšek, Majer
Náhradníci: Sedláček, Hepp
Trenér: Michal Polák

Po přípravném utkání s Bystrcí, které skončilo našim vítězstvím 5:2 (hrálo se v pátek 12. 2. na sněhu na vedlejším hřišti na Údolní ulici), také starší dorostenci sehráli utkání v Bohunicích proti mužstvu, které hraje, rovněž jako předchozí soupeř, dorosteneckou divizi.

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání s naší mírnou převahou. Šance byly na obou stranách, nám se dařilo trestat chyby soupeře, rozebírat jeho obranu a během dvou minut okolo 20. min jsme vsítili zásluhou Jarůška 2 góly. Ten do konce poločasu skóroval ještě jednou.

Ve druhé půli naši hráči uchlácholeni tříbrankovým vedením přestali hrát jednoduše, začali si pohrávat s míčem a dopouštěli se více chyb. Soupeři se podařilo proměnit jednu z šancí, což nastartovalo chuť domácích otočit výsledek. Bohunice hrály aktivněji a srovnali na 3:3. V závěru dal Majer vítězný gól.

Nakonec jsme se tedy mohli radovat z vítězství. Hráči by si však z tohoto utkání měli vzít poučení, že při vedení 3:0 se nesmí polevit a myslet si, že je rozhodnuto!