P o h o ř e l i c e / B l a n s k o - Starší žáci FK Blansko se včera zúčastnili halového turnaje v Pohořelicích, hráčů ročníku 1999. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka v něm postupně zdolali všech šest soupeřů a zaslouženě tak obsadili první místo.
Na závěr roku se tým starších žáků zúčastnil halového turnaje pod názvem Garko Cup, který pořádala Svratka Brno ve sportovní hale v Pohořelicích. Turnaj byl hlavně pro hráče ročník 99 + maximálně tři hráči ročník 98. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů.

Tým Blanska suveréně prošel jako jediný bez ztráty bodu celým turnajem a po zásluze se stal vítězem. Kluci se od prvního utkání fotbalem bavili a svým soupeřům sázeli jednu branku za druhou. Když už bylo nejhůř vytáhl výborný zákrok brankář Holík. Vítězství v turnaji ale bylo zásluhou celého týmu.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Dominik Zmeko, který stejně jako jeho kolega z útoku Dominik Šmerda dal 5 branek a tak o jeho vítězství musel rozhodnout los. Nejlepším hráčem týmu Blanska byl trenérem zvolen Dominik Študent.

Turnaj byl povedenou tečkou za podzimní částí soutěže. Do nového roku přejeme všem hráčům, trenérům a rodičům hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak na hřišti, tak i v osobním životě.

Sestava FK Blansko:
Holík - Kakáč, Šamalík, Feik, Študent, Rumler - Šmerda, D. Zmeko, Gregor, Moravec, Kadlec, M. Šenkeřík
Trenér: Michal Šenkeřík

Výsledky turnaje: