1. FC Slovácko BFC HlučínSK Sigma Olomouc BFK TřinecFK Frýdek-MístekFK BlanskoFC Zlín BFK HodonínSFK VrchovinaFC Zbrojovka Brno BSK UničovSK HraniceMFK Karviná BTJ Start BrnoMFK VítkoviceTJ Unie HlubinaFC Fastav VsetínFK SK Polanka nad Odrou

Karviná B

Blansko

1:2

Blansko

Hranice

30.08.2025 | 16:30

Mlýnská

Rozpis zápasů

vs

Karviná B

Blansko

1

2

vs

Blansko

Hranice

30.08.2025 | 16:30

Mlýnská

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Po třech vítězstvích v řadě vyšli bodově naprázdno starší žáci FK APOS Blansko. Na domácí půdě nestačili na Líšeň, která v Blansku vyhrála 3:0.

24. kolo , 4. června 2011, FK Blansko - SK Líšeň

FK Blansko

0:3

SK Líšeň

Poločas: 0:1

Utržili jsme porážku, kterou jsme si nezasloužili. K utkání nastoupilo jedenáct zdravých hráčů a na postu levého obránce odehrál utkání druhý brankář Šmerda.

V parném poledni na střídačku zasedl zraněný Šíbl, Pernica a mladší žák Kunc, který byl k dispozici pouze v případě nouze (chyběli Maňoušek, Souček, O. Blažek, Buš a Kratochvíl). Pernica nastoupil, ale pro obnovení zranění odešel ze hry.

To co předvedl brankář hostujícího týmu bylo famózní. Samostatné nájezdy Skoupého, které jsem posléze přestal počítat, Louly a hlavička Zemacha do šibenice gólman vždy pocukroval. Nevím kolik by skončilo utkání, kdyby bylo přáno nám, ale soupeř proměnil vše, co jsme mu nabídli a moc toho nebylo.

Nemůžu označit výkon za špatný,ale soupeř byl v osobních soubojích razantnější, což kolikrát rozhodovalo. Body nám odcestovaly do Brna a my budeme mít o tomto víkendu volno (zápas s Boskovicemi jsme již předehráli), s očekáváním na výsledky ostatních. Uzavřeme sezonu doma s posledním Mikulovem, kde bude povinnost vyhrát. Na utkání s Líšní bude lepší zapomenout!