B l a n s k o - V neděli odjeli starší žáci do bohunické haly, ke svému poslednímu vystoupení v tomto roce. Byl jsem překvapen, jak si počínali, ač oslabeni o sedm hráčů, kteří hrávají v základní sestavě v halovém prostředí, neboť halu na podzim neabsolvovali a dostali se mezi první čtveřici turnaje.
Za účasti dvanácti mužstev prokázali, že stále patří mezi kvalitní celky. Smůla pro nás byla v utkání s Kohoutovicemi, které nás porazily jednou brankou a dostaly se tak do finále místo nás.

V souboji o třetí místo se mužstvo zahojilo porážkou Bystrce, která nás, co se pamatuji, nemůže porazit. Hráči využili zkušeností z předešlých let a určitě potěšili i naše fandy, kteří nás doprovodili, za což jim děkujeme. Patří se zmínit, že Radek Keprt se stal nejlepším střelcem turnaje a chci pochválit Davida Kocmana, který zastoupil v brance nemocného Jana Matušky.

Bohužel se turnaj neobešel bez zranění, když si Dominik Zmeko zlomil ruku. Přeji mu brzké zahojení, o co nejrychlejší návrat do týmu.

Nyní si kluci prožijí klid při vánočních prázdninách a v lednu se těším na společné odstartování nového fotbalového a určitě úspěšného roku.

Výsledky:

Základní skupina: