Blansko - Třetí kolo MOL Cupu posílá Blansko vstříc nejslavnějšímu klubu v republice. Ve středu 30. září vyzvou svěřenci Oldřicha Machaly, na stadionu na Strahově, pražskou Spartu. Duel s majitelem šestatřiceti ligových prvenství začíná v 15:00 a bude živě přenášen na platformě live.sparta.cz

Sparta Praha. Nejúspěšnější klub fotbalové historie na území Čech, Moravy a Slezska. Víc asi není směrem k pražskému klubu třeba dodávat. Tým z hlavního města se v letošní sezóně snaží v ligové soutěži navazat na zářnou minulost a rád by na konci FORTUNA:LIGY oslavil zisk titulu. Titulu, na který Sparta čeká už dlouhých sedm let. V loňském roce však dokázali hráči Sparty potěšit své fanoušky a ziskem triumfu v MOL Cupu ukázali, že pod trenérm Kotalem tým ožil.

Pražský velkoklub je pro Blansko vysněným soupeřem. Krom některých hráčů si ji přál i asistent trenéra Martin Kasálek a Sparta také byla jedním z tipů kouče Machaly. „Měl jsem tip, že nám vylosují Spartu nebo Slavii, takže je jen škoda, že nehrajeme doma. Pro kluky to bude zážitek, zahrát si proti mužstvu se spoustou reprezentantů, které momentálně vede ligu,“ říká před utkání kouč Blanska.

A jak vidí lodivod nováčka F:NL šance svého týmu? „Samozřejmě každý zápas je jiný a stát se může všechno. Je to i otázka štěstí nebo toho, jak k zápasu hráči přistoupí. Nevím, s jakou sestavou Sparta nastoupí, ale vždycky je všechno možné,“ uzavírá Machala.