Blansko - Zápas 3. kolo MOL Cupu, ve kterém Blansko vyzve pražskou Spartu, se odehraje na pražském Strahově. Po dohodě obou klubů a řídícím orgánem soutěže se tak stává z důvodu výměny trávníku v domovské aréně Sparty. Termín zápasu je stanoven na 30. září v 15:00.

Na stadion nebude fanouškům umožněn vstup, neboť se celý areál tréninkového centra na Strahově je během utkání, z důvodu bezpečnostních opatření v souvislosti s šířením viru Covid-19, uzavřený. Domácí celek však pravděpodobně nabídne fanouškům živý přenos na adrese live.sparta.cz.