B l a n s k o - Kvalitní soupeř čeká v neděli v rámci přátelského utkání fotbalisty FK APOS Blansko. V tréninkovém centru v Brněnských Ivanovicích změří svěřenci Tomáše Šenka síly s celkem Slavoj TKZ Polná.
Slavoj TKZ Polná po podzimní části suverénně opanuje krajský přebor Vysočiny. Z dosavadních 15ti odehraných utkání jich vyhrála 13 a pouze ve dvou odešla poražena. Rovněž skóre, kterého doposud dosáhla je úctyhodné - 53:13.

Více informací o soupeři naleznete zde: http://www.fotbalpolna.cz/

Přípravné zápasy o víkendu odehrají také B muži a dorostenci. Jejich přehled přinášíme níže.

Víkendové přátelské zápasy FK APOS Blansko:

sobota 12. 3.
10:00, hřiště na Mlýnské
Starší dorost - FK Adamov (muži)

20:00, umělá tráva v Boskovicích
Muži B - Sloup