Nová sezona, nové výzvy a také nové možnosti pro fanoušky, kteří dostávají šanci reprezentovat Blansko nejen na tribunách.

Už nyní můžete objednávat fanouškovská trička s motivy FK Blansko, která jsou dostupná ve všech velikostech, a to v pánském, dámském i dětském provedení.

Proto neváhej, obleč se do blanenských barev a buď připraven na začátek sezony.

Zboží z fanshopu lze objednat emailem (fanshop.fkblansko@gmail.com) nebo pomocí zprávy na facebooku FK Blansko. Tam vám také zodpovíme případné dotazy a sdělíme další infromace.

Nabídku fanshopu budeme postupně rozšiřovat, už brzy se tak můžete těšit na další fanouškovské kousky v podobě šál, vlaječek, hrnků nebo propisek.