Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

Předpřípravka má za sebou náročný víkend. V sobotu sehrála několik utkání na domácí půdě v tělocvičně Metry Blansko, v neděli poté zajížděla na turnaj do Jedovnic. Komentář k víkendu poskytl trenér předpřípravky Libor Stloukal.

V sobotu 2. 3. 2024 se utkala předpřípravka s Ostrovem a Lipovcem v tělocvičně Metry Blansko. Hrálo se od 11 do 13 hodin, systémem 4+1. Všechna utkání jsme vyhráli. Od ledna do konce března hrajeme každou sobotu přátelská utkání s předem domluvenými týmy a výhodou těchto utkání je, že máme zhruba 2 hodiny na hraní fotbalu.

V neděli 3. 3. 2024 jsme se účastnili turnaje v Jedovnicích. Nastoupilo celkem 10 hráčů, jeden se omluvil pro nemoc. Turnaje se účastnily týmy, a to RDR, KRAS, Lipovec a Blansko C. Hrálo se od 9 hodin do 13 hodin, systém 4+1. Základní část jsme hráli takto

• Blansko - RDR 3:0 (jeden gól nám nebyl uznán)
  • Blansko - Lipovci 5:2
  • Blansko - KRASU 3:1
  • semifinále Blansko - KRASU 5:1
  • finále Blansko - Lipovci 3:0

Turnaj v Jedovnicích jsme zaslouženě vyhráli. Musíme s trenéry vyzvednout kázeň hráčů, snahu hlídat pohyb soupeře po hřišti a bojovat o míč. Střelci branek Vychodil 7 (jeden gól nebyl uznán), Jelínek 6, Kolomazníček 3, Stloukal 1, Šmída 1, Tulip 1. Vyzvednout musíme skvělou práci obránců Hrozy, Löffelmanna, kteří dokázali čistit prostor před naším brankářem. Dále obrovský kus práce odvedli hráči Bilgun a Orgil, který poprvé chytal.

Velké poděkování organizátorům turnaje a rodičům dětí.

Příští týden nás čeká Turnaj v Kunštátě.