B r n o / B l a n s k o - V sobotu 1. 10. 2011 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Brně-Ivanovicích, který pořádala Zbrojovka Brno.
Jednalo se o turnaj ročníku 2004 a mladší při účasti 12 mužstev. Turnaj se odehrál ve velmi dobré atmosféře a ve velkém vedru. Přispěli k tomu také naši hráči, kteří výbornými výkony a bojovností obsadili skvělé 3. místo i přesto, že jsme měli oproti ostatním mužstvům pouze jednoho náhradníka.

Tento turnaj nebyl v konečném součtu hodnocen počtem získaných bodů, ale počtem vstřelených branek. Při bodovém rozhodování bychom tak hráli finále s mužstvem ČAFC Židenice, při počtu branek jsme tak hráli "pouze" o třetí místo se Spartou Brno.

I tak ale patří klukům obrovské poděkování zato, jakými výkony se v takové konkurenci prosadili!

Výsledky ve skupině:

Zbrojovka Brno - FK APOS Blansko 0:1
branka: Farník T.

FK APOS Blansko - AS Trenčín 5:1
branky: Koňařík 2, Farník T. 2, Lůdl

FK APOS Blansko - Frýdek-Místek 2:1
branky: Farník T. 2

FC Baník Ostrava - FK APOS Blansko 1:1
branka: Farník T.

FK APOS Blansko - Sigma Olomouc 5:0
branky: Koňařík 3, Farník T., Lůdl

Zápas o 3. místo:
Sparta Brno - FK APOS Blansko 1:3
branky: Koňařík 2, Farník T.