B l a n s k o - V den utkání slavil 22. narozeniny a obdržel hned několik dárků. Vítězství 3:0 nad Rosicemi, zisk tří bodů a druhé čisté konto. Brankář David Juran mohl být po utkání maximálně spokojen, což ostatně potvrdil i v pozápasovém rozhovoru.
Dal sis s týmem příjemný dárek k 22. narozeninám. Jak hodnotíš vítězství 3:0 nad Rosicemi?

Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě, protože jsme Rosice vyjma jedné šance k ničemu nepustili. Dali jsme tři nádherné branky a další čtyři stoprocentní šance jsme neproměnili.

Druhý domácí zápas v sezóně a druhá vychytaná nula. Určitě jsi spokojený...

Samozřejmě, ale hlavní je, že se vyhrává. Pokud se nevyhrává, tak je to špatné, nálada v týmu je horší. Díky tomu, že se vyhrává, tak si můžeme v zápase dovolit věci, které bychom si normálně nedovolili, a tím vlastně stoupáme. Díky tomu se nám daří.

Měli jste motivaci odčinit i minulý venkovní zápas v Polné, kde jste trošku smolně prohráli 2:1?

Určitě. V tom zápase jsme vedli a šanci na zisk minimálně bodu jsme měli. Bohužel jsme vlastními chybami zápas prohráli. Dnes jsme chtěli před našimi diváky, kterých opět přišlo hodně, zahrát pěkný fotbal a hlavně vyhrát, což se podařilo.

Návštěva se oproti prvnímu zápasu opět zvedla a to téměř o sto diváků. Co říkáš na takový zájem?

Musím jim poděkovat, protože loni na nás chodilo tak 200-250 diváků, teď je to třikrát tolik. Oběma týmům se hraje daleko lépe, než kdyby tu bylo třeba 100 diváků.

Děkujeme za rozhovor.