2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

Další porce mládežnických utkání je za námi. Pojďme se společně podívat, jak se jednotlivým kategoriím dařilo v devátém hracím týdnu.

- 14. října -

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A:

FSA Kras A – FK Blansko 12:7 (6:3)
Sestava: David Hašek – Izabela Doudová, Štěpán Hejč (C), Matyáš Janíček, Kryštof Pernica, Tobiáš Přikryl, František Slavík
Střelci: Hejč 3, Přikryl 2, Janíček 2

FSA Kras B –FK Blansko 3:10 (2:5)
Střelci: Hašek 4, Pernica 2, Doudová 2, Janíček, Slavík

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B:

FSA Kras B – FK Blansko 9:10 (4:4)
Sestava: Pavel Voráč – Vítězslav Bárta, Libor Měšťan, Jan Štěpánek (C), Maxmilián Vašák, Adam Zouhar, Jiří Hroza
Střelci: Bárta 2, Hroza 2, Měšťan 2, Voráč, Bárta, Štěpánek, Vašák

FSA Kras A – FK Blansko 18:9 (12:5)
Střelci: Štěpánek 3, Vašák 3, Měšťan 3

- 15. října -

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Knínice – FK Blansko 9:8 (4:4)
Sestava: Jiří Berec – Zbyněk Bárta, Štěpán Blažek, Sebastien Bourghet, Jakub Kovář, Vítězslav Kovář, Jakub Řehůřek, Bruno Strelička, Jakub Šebela, Max Šenkýř, Tobiáš Ťoupek
Střelci: Bárta 2, Bourghet 2, Řehůřek, Strelička, Šenkýř, Kovář

Cetkovice – FK Blansko 1:12 (0:6)
Střelci: Šenkýř 2, Čehůřek 2, Šebela 2, Blažek 2, Ťoupek 2, Kovář J., Kovář V.

STARŠÍ ŽÁCI:

FK Blansko – FC Kuřim 1:5 (0:2)
Sestava: Viktor Petržela – Roman Fojtík, Jakub Janíček, Bruno Klimeš, Radek Malits, Sára Šebelová, Jan Šulc, Daniel Kubík, Luboš Rychtařík, Filip Feilhauer, Ondřej Feilhauer (C)
Náhradníci: Lukáš Petříček – Matyáš Matal, Adam Fuxa, Antonín Nečas, Martin Novotný, Adrian Šváb, Filip Terer
Střelci: Šulc

MLADŠÍ ŽÁCI:

FK Blansko – FC Kuřim 2:2 (2:0)
Sestava: Lukáš Petříček – Filip Nečas, Václav Kopka (C), Ondřej Šamalík, Šimon Beránek, Jakub zouhar, Lukáš Valenta, Jan Kopka, Kryštof Kopecký, Filip Slouka
Náhradníci: Michal Zouhar – Theodor Strelička, Sebastian Farník, Dominik Slouka, Vojtěch Illek, Miroslav Čech
Střelci: Kopka, Slouka

Komentář trenéra Radima Farníka

Vzhledem k tomu, že měl náš B tým o víkendu pauzu, nominovali jsme do zápasu hned 16 našich borců. Věděli jsme, že náš soupeř je jedním z nejlepších týmů v naší soutěži. Kluci se ale nezalekli a hned ze startu jsme pořádně zatopili hostujícímu týmu v podobě krásné přízemní střely Honzy Kopky. Nechytatelná bomba rozvlnila síť - 1:0. A to nebylo vše, když ve 4. minutě napřáhl svou "levačku" a krásnou střelou propálil hostujícího gólmana náš kanonýr Filip Slouka - 2:0! Ze studené sprchy se soupeř začal oklepávat a začal si vytvářet brankové příležitosti. Připraveného gólmana Lukáše Petříčka však nepřekonal. Vyrovnanou hru s řadami šancí na obou stranách ukončil hvizd rozhodčího v prvním poločase. V tom druhém, se dostával zejména soupeř svými akcemi před naši svatyni. Narůstající tlak již zúročil v podobě gólu ve 42. min a snížil stav bojovného utkání na 2:1. A to nebylo vše, když stejný hráč Filip Šeptun udeřil i ve 46. minutě a hosté se mohli radovat z vyrovnávacího gólu - 2:2. Otěže utkání následně přebral náš kvalitní soupeř, který vévodí v naší tabulce. Řadu šancí vychytal Míša Zouhar, který do druhého poločasu (plánovaně) vystřídal v bráně Lukáše Petříčka. Paradoxně jsme to byli my, kdo mohl v samotném závěru rozhodnout výsledek utkání v náš prospěch, když Lukáš Petříček proklouzl až před hostující bránu, ale jeho následná střela postrádala razanci. Kluci svým přístupem a odhodláním dotáhli zápas k remíze a opět se přesvědčili, že se dá hrát s každým týmem. Opět děkujeme rodičům i fanouškům za jejich podporu a věříme, že si příště zazpíváme "Vysoký jalovec"!