Soutěže našich mládežníků pokračovaly dalšími zápasy a naše mužstva zažila úspěšný týden. Starší dorost opět vyhrál, mladší dorostenci slaví premiérové vítězství, žákovské výběry byly téměř stoprocentní. První zápasy sehrály také přípravky.

2. září
Již v pátek zahájili nový soutěžní ročník hráči mladších přípravek. Mladší přípravka A si připsala jednu výhru a jednu prohru, B-tým obě utkání prohrál.

Mladší přípravka A:
FK Blansko - Lipovec 5:9 (3:6)
Branky: Přikryl 2, Hejč 2, Janíček

FK Blansko - Ostrov/Vilémovice 10:2 (6:1)
Branky: Přikryl 2, Hejč 2, Slavík 2, Janíček, Hašek, Doudová, Pernica

Mladší přípravka B:
FK Blansko B - Ostrov/Vilémovice 11:16 (5:7)
Branky: Bárta Vítězslav 2, Vašák 2, Měšťan 2, Štěpánek 2, Voráč, Zouhar, Hroza

FK Blansko B - Lipovec 6:10 (3:5)
Branky: Měšťan 2, Štěpánek 2, Vašák 2

3. září
Sobota patřila žákům. Na stadionu v Mlýnské ulici byly k vidění hned 3 zápasy. Nejprve si starší žáci poradili s B-týmem Hodonína a připsali si tak již 3. vítězství ze 4 zápasů. Na výhře 6:2 měl lví podíl třígólový Jan Šulc. Po starších přišli na řadu jejich mladší kolegové, kteří, bohužel, těsně podlehli svému soupeři 1:3. Za stavu 1:1 se dostali do vedení, rozhodčí však nepochopitelně odpískal ofsajd a Hodonín poté utkání otočil. Jedinou branku blanenských vstřelil Dominik Slouka. V posledním sobotním zápase se střetlo B-mužstvo mladších žáků s Knínicemi a zvítězilo hladce 7:1.

Starší žáci A:
FK Blansko - FK Hodonín B 6:2 (3:0)
Branky: Šulc 3, Klimeš, Novotný, Kubík

Mladší žáci A: FK Blansko - FK Hodonín B 1:3 (1:1)
Branky: Slouka Dominik

Mladší žáci B:
FK Blansko - Knínice 7:1 (3:0)
Branky: Zouhar Matyáš 3, Farník 2, Šemora, Illek

4. září
Dorostenci zažili vydařený výjezd do brněnských Židenic. Jak starší, tak mladší zvítězili vysoko 5:0! Pro mladší dorost se jednalo o první body do tabulky. B-tým starších žáků se střetl s FSA Krasem, což je mužstvo spojené z Jedovnic a Kotvrdovic, a zvítězil 8:1.

Starší dorost: ČAFC Židenice - FK Blansko 0:5 (0:1)
Branky: Doležel 2, Kovář, Málek, Zouhar Dominik

Mladší dorost: ČAFC Židenice - FK Blansko 0:5 (0:3)
Branky: Vládek 3 (1 z pen.), Němec, Badal

Starší žáci B: FK Blansko B - FSA Kras 8:1 (5:0)
Branky: Ševčík Jakub 3, Jančík 2, Lidařík, Ševčík Marek, Ševčík Štěpán

6. září
V úterý sehrálo B-mužstvo mladších žáků již svůj druhý zápas během jednoho týdne. Na stadionu v Mlýnské ulici doslova rozstříleli Cetkovice poměrem 17:1.

Mladší žáci B:
FK Blansko - Cetkovice 17:1
Branky: Farník 5, Doležel Ondřej 4, Marek 2, Zouhar Matyáš, Ševčík Jakub, Škvarenina, Valenta, Ženatý, Kopecký

8. září
Třetí hrací týden mládeže zakončila starší přípravka s týmy z Vysočan, která byla úspěšná napůl.

Starší přípravka:

FK Blansko - Vysočany B 5:10 (3:5)
Branky: Kovář Jakub, Řehůřek, Strelička, Bárta Zbyněk, Šenkýř

FK Blansko - Vysočany A 10:4 (4:2)
Branky: Berenc, Bárta Zbyněk, Blažek, Kovář Jakub, Kovář Vladimír, Řehůřek, Strelička, Šebela, Šenkýř, Ťoupek

PROGRAM MLÁDEŽE NA DALŠÍ TÝDEN: