První mistrovská utkání za sebou mají naše dorostenecká a žákovská mužstva. Dorostencům se v úvodních zápasech nedařilo a schytali vysoké porážky. Žáci byli téměř stoprocentní. Všechny výsledky včetně střelců branek jsou uvedeny níže.

20. srpna
Žákovské A-týmy přivítaly na Mlýnské hosty z MSK Břeclav. Jak starší, tak i mladší žáci si se soupeřem poradili a slavili vysoké výhry. Za starší se blýskl pěti góly Jakub Janíček, v mladších se našli hned 3 autoři hattricku, a to Jan Kopka, Filip Slouka a Matyáš Zouhar (r. 2013), který nastupuje proti soupeřům až o 3 roky starším!

Starší žáci A: FK Blansko - MSK Břeclav 7:2 (3:2)
Branky: Janíček 5, Šulc, Feilhauer Ondřej (pen.)

Mladší žáci A: FK Blansko - MSK Břeclav 11:5 (6:3)
Branky: Zouhar 3, Kopka 3, Slouka Filip 3, Nečas, Slouka Dominik

21. srpna
Dorostenci sehráli utkání proti Líšni B. Na hřišti v Mokré-Horákov se jim nedařilo a odjeli tak bez bodu a vstřelené branky.

Starší dorost: SK Líšeň B - FK Blansko 9:0 (4:0)

Mladší dorost: SK Líšeň B - FK Blansko 7:0 (2:0)

22. srpna
V pondělí na své vrstevníky navázali i hráči B-mužstva starších žáků a na hřišti Bukovinky zvítězili vysoko 1:9.

Starší žáci B: TJ Bukovina - FK Blansko B 1:9 (0:5)
Branky: Nejezchleb 2, Valenta 2, Kunc 2, Ševčík Štěpán, Ševčík Jakub, Barák

24. srpna
První hrací týden mládeže zakončilo utkání B-mužstva mladších žáků ve Svitávce. Se spojený týmem Svitávka/Žijeme Hrou B se rozešli smírně po remíze 2:2. Obě branky vstřelil Matyáš Zouhar, který zažil střelecky úspěšný týden.

Mladší žáci B: Svitávka/Žijeme Hrou B - FK Blansko B 2:2 (1:0)
Branky: Zouhar 2