2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Mládežnické soutěže se naplno rozjely a naše žákovská a dorostenecká družstva za sebou mají další utkání. Starší dorost slaví premiérové vítězství, mladší opět, bohužel, prohráli. Žákům se oproti minulému týdnu příliš nevedlo. Starší přípravka měla proti původnímu plánu utkání odloženo.

27. srpna
Dorostenecké týmy přivítaly hosty ze Svratky Brno. Utkání se měla původně odehrát na stadionu v Údolní ulici, kvůli vydatnému dešti během sobotního dopoledne se však týmy přesunuly na Mlýnskou na umělou trávu. U staršího dorostu došlo ke změně na postu trenéra. Jiří Vorlický nahradil Tomáše Šenka, kterému touto cestou děkujeme za odvedenou práci pro klub! Nový trenér Vorlický zažil na lavičce úspěšnou premiéru a měl šťastnou ruku při střídání. O poločase, když jeho svěřenci prohrávali 0:1, poslal na hřiště 2 mladší dorostence Marka Doležela a Miroslava Kalu, kteří mu splatili důvěru gólem a výrazně tak přispěli k vítězství 4:3. Mladší dorost na své starší kolegy nenavázal a Svratce podlehl 2:5.

Starší dorost: FK Blansko - FC Svratka Brno 4:3 (0:1)
Branky: Farník Ondřej, Farník Tomáš, Doležel, Kala

Mladší dorost: FK Blansko - FC Svratka Brno 2:5 (1:3)
Branky: Ščučka, Vládek

Žáci ve stejný den zajížděli do Ratíškovic. Starší si se svým soupeřem bez problémů poradili a zvítězili vysoko 8:1. Mladší žáci po bojovném výkonu podlehli svému soupeři těsně 5:6, hattrickem se blýskl Dominik Slouka.

Starší žáci A: FK Baník Ratíškovice - FK Blansko 1:8 (0:3)
Branky: Šulc 2, Janíček 2, Novotný 2, Rychtařík, Feilhauer Ondřej

Mladší žáci A: FK Baník Ratíškovice - FK Blansko 6:5 (4:2)
Branky: Slouka Dominik 3 , Simek 2

30. srpna
V úterý sehrály žákovské A-týmy v rámci vloženého kola další utkání, kdy zavítaly do Ivančic. Starší žáci A poprvé v sezóně prohráli. Po poločase prohrávali 1:4, ve druhém dějství zabrali, na vyrovnání to však nestačilo a podlehli svému soupeři těsně 3:4. Lépe se nevedlo ani mladším, kteří podruhé za sebou prohráli o jediný gól.

Starší žáci A: FC Ivančice - FK Blansko 4:3 (4:1)
Branky: Kubík, Feilhauer Filip, Feilhauer Ondřej

Mladší žáci A: FC Ivančice - FK Blansko 2:1 (1:0)
Branky: Simek

31. srpna
Smolný týden našich žáků zakončilo B-mužstvo starších žáků, které prohrálo v Knínicích nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Starší žáci B: TJ Malá Haná Knínice - FK Blansko B 1:0 (1:0)