3:0

Karviná B

3

0

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra straších žáků, Radima Farníka, k utkání proti Ratíškovicím:

Věděli jsme,že nás nečeká jednoduché utkání, druhé Ratíškovice si pevně drží příčku v naší tabulce. I proto jsme se v tomhle zápase zaměřili především na defenzivu. V prvním poločase jsme si příliš šanci nevytvořili, neboť osamocený Skoták na hrotu byl podporovaný záložní řadou velmi zřídka. Stěžejní pro nás bylo uhlídání nejlepšího střelce hostujícího týmu, Vítka Prágra, což se nám v první půli dařilo. Do druhé půle jsme částečně změnili rozestavění, kluci se svojí kombinační hrou začali prosazovat a dostávat častěji na polovinu hostů. I přes to jsme se do šanci téměř nedostávali. Důsledný soupeř byl vždy na místě a připraven. Za zmínku stojí průnik Filipa Terera, který si poradil se dvěma bránícími hráči, avšak jeho zakončení směřovalo "Pánu Bohu do oken". Hosté se dostávali do více příležitostí, ale Šimon Mackanič byl rozhodnutý, že za svá záda v tomhle zápase míč nepustí. Bezgólová remíza je pro nás cenný výsledek, navíc se soupeřem, který nám v podzimní části nasázel 10 branek. Příští kolo zajíždíme do Bohunic v neděli 26.5.2024, kdy úvodní hvizd rozhodčího zazní od 10:30 hod.