1

2

Uh. Brod

Údolní

Přinášíme Vám další porci výsledků mládežnických kategorií včetně programu na následující týden.

Komentář trenéra starších žáků, Radima Farníka, k utkání s Boskovicemi

V derby jsme v úvodu utkání působili zakřiknutým dojmem a soupeř se dostával do brankových příležitostí poměrně snadno. Avšak stoperská dvojice pro tento zápas, jmenovitě Zouhar a Závodník, hasila většinu akcí, včetně gólmana Petříčka. Postupem času jsme se začali dostávat do hry na umělém povrchu, který značně připomínal vypelichaný koberec nízkého střihu zalisovaný gumovou drtí. Jako první udeřili domácí, když nechytatelnou střelou zúročili územní převahu a dostali se do vedení. Naši kluci se ale nenechali odradit a reagovali v průběhu dvou minut po akci Švába, který vybídl do šance Kováře, pro kterého už gólman nebyl překážkou -1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v lepším rozpoložení než v prvním, a když posunul Novotný míč na Kováře, který přízemní přihrávkou do prostoru malého vápna vybidl Fuxu a Skotáka, šli jsme do vedení 2:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou s minimálním počtem šancí na obou stranách. V 58. minutě se domácí kapitán Hrabec rozhodl vzít zodpovědnost na svoje bedra a po individuální akci srovnal stav utkání na 2:2. To ale nebylo vše, když po podobné akci poslal kapitán svůj tým do vedení 3:2. Zbraně jsme ale neslożili a v 64. minutě srovnali bombou z kopačky Kováře z úctyhodných 25 metrů. Když už se vše schylovalo ke spravedlivé remíze a dělbě bodů, zazněl hvizd hlavního rozhodčího k údivu všech zúčastněných za hru rukou našeho hráče, k jehož identifikaci po opakovaném dotazování na adresu sudiho nedošlo. Míč si postavil domácí Sychra za hranicí velkého vápna a v poslední minutě zakroutil míč přes zeď postavenou Petříčkem. V infarktovém závěru tedy odjíždíme bez bodu.
Věříme, že nás tahle skutečnost může jen posílit a absence hráčů Matala, Mikuláška, Křivánka byla z důvodu nemoci minulosti a do dalších zápasů již budou moci velkou mírou zasáhnout.