B l a n s k o - Stejně jako před týdnem přípravkáři, také starší žáci FK APOS Blansko na domácím turnaji Z-Model Cup 2011, který se konal v sobotu v hale TJ ČKD Blansko, obstáli na jedničku.
Na turnaj do Blanska zavítala osmička kvalitních žákovských mužstev z divizních a krajských soutěží. Akci zastřešil pan Milan Král svojí firmou Z-Model, který předal hodnotné ceny pro úspěšné týmy a hráče. Blanenští reprezentanti byli rozděleni do dvou mužstev a to ročník 97 - Blansko B a ročník 96+98 - Blansko A.

Turnaj se povedl a umístění mluví za vše. Docela mne překvapila ostrost utkání v přípravném období a divím se, že nebylo mnoho vážných ošetření. Škoda, že naše týmy na sebe narazily v semifinále a pouze jeden z nich mohl přemýšlet na zlato. Chtěl bych touto cestou vyzdvihnout výkony našich dvou brankářů Michala Šmerdy a Jana Matušky, kteří čarovali a předvedli své kvality. Jsem rád, že je mám k dispozici! Při absenci některých marodů se ukázali mladíci Dominik Zmeko a David Kunc, kteří se opravdu nelekli růstem vyspělejších protivníků a dobře zapadli. Předvedli jsme příkladnou bojovnost a já pevně doufám, že nám to vydrží i nadále.

Sestavy:
Blansko A: Šmerda, Blažek O. (C), Keprt D., Blažek F., Zmeko D., Kunc, Skoupý, Semčuk,
Trenér: Vilém Blažek

Blansko B: Matuška, Keprt R., Kohút, Vintr, Loula, Zmeko O., Šíbl, Souček (C)

Výsledky Blanska:
Blansko B - Vyškov 6:1
Branky: Šíbl 2, Vintr 2, Kohút, Zmeko O.

Blansko B - Lískovec 1:0
Branka: Souček

Blansko B - Tišnov 4:0
Branky: Zmeko O. 2, Loula, Souček

Blansko A - Bohunice 2:0
Branky: Skoupý, Blažek F.

Blansko A - Líšeň 3:3
Branky: Skoupý 2, Blažek F.

Blansko A - Prostějov 7:4
Branky: Skoupý 4, Blažek F., vlastní 2

Semifinále:
Blansko A - Blansko B 1:6
Branky: Skoupý - Souček 2, Kohút, Loula, Zmeko O., Keprt R.

O 3. místo:
Blansko A - Tišnov 4:2
Branky: Skoupý 3, Blažek F.

Finále:
Blansko B - Líšeň 2:1
Branky: Kohút, Souček

Nejlepší brankář: Jan Matuška (FK APOS Blansko B)
Nejlepší střelec: Michal Skoupý (FK APOS Blansko A)
Nejlepší hráč: Lukáš Turek (SK Líšeň)

Střelci branek Blanska A: Skoupý 11, Blažek 4, vlastní 2
Střelci branek Blansko B: Souček 5, Zmeko Ondřej 4, Kohůt 3, Šíbl 2, Loula 2, Vintr 2, Keprt