Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

Už za 2 dny startuje Blansku druhá polovina sezóny MSFL a před jejím začátkem vám dáváme na vědomí, že v kádru blanenských fotbalistů došlo během zimy k pouhým dvěma změnám. Hostování skončilo Simonu Studenému, do Blanska míří útočník Jan Novák z Boskovic.

Simon Studený přestoupil v létě ze Sigmy Olomouc do Prostějova, odkud poté zamířil do Blanska na půlroční hostování. Mladý útočník na své první štaci v mužském fotbale rozhodně obstál. Na podzim zasáhl v MSFL do 16 zápasů, ve kterých zaznamenal 4 branky a 1 asistenci, čímž patřil k nejproduktivnějším hráčům týmu. Jeho další kroky by měly vést do brněnského Startu.

Simonovi přejeme v novém angažmá hodně úspěchů!

Jediným příchozím hráčem do kádru blanenských je prozatím pětadvacetiletý útočník Jan Novák z Boskovic. Honza už několik sezón prokazoval své střelecké umění v Krajském přeboru a v sezóně 2021/22 dokonce ovládl tabulku střelců s 21 přesnými zásahy. Mezi jeho přednosti patří mimo jiné i hra zády k soupeřově brance

Honzo, ať se Ti v Blansku daří!

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.